Říjen 2010

Samozřejmě, že soustředění bylo úžasné ♥

31. října 2010 v 19:56 | T[e]rČulQa |  My life
http://imm.io/media/1D/1D9Y.png
zdroj ~ honey <3

Ahooooj.
Jak říká nadpis, tak to jak jsem se tam netěšila, když jsem psala minulý článek bylo naštěstí (ne)zbytečné. Bylo to tam fajn, hodně jsme se toho naučili a užili sposta srandy. Učení samozřejmě žádné, jak jsem psala :D Zpíváme písničku Sway, takovou tu z tý reklamy na kafe ♥ V jeden den byla diskotéka :) Pak bylo v jeden den takový cvičení na záda, to byla teda pěkná otrava :/

No a to by nebylo ono, kdyby tam nebyl kluk, syn vedoucích hotelu, kterej tam kousek bydlí, ale v tom hotelu je pořád. Navíc s náma už zpíval a ted se do toho pustil naplno, a řekla bych, že už je branej prostě jako normální člen sboru. Je úžasnej ♥ Je mu teda asi 17-18, ale je hrozně hezkej a má krásnej hlas. Miluju ho. Jenže abyste chápali, tak asi nejsem sama.. A navíc, naše třída a níž, je z nějakýho divnýho důvodu prostě braná furt jako prckové a deváťáci, který jsou jen o rok starší už jsou braný za velký. Hrozný! Tohle se snáma táhne už od 1. třídy. Prostě oni, ta třída co je nad náma je nad hranicí, ale my už ne, ať se posouváme, jak se pososuváme, ta hranice jde prostě pořád s náma. Takže s jednou pěknou deváťačkou on chodil, teď už asi ne, ale furt jí balí jak svině, pak se tam samozřejmě stále motá kolem našich "úžasných" středoškolaček, ale nás už bere jen jako nějaký malý blbí hranty. S jednou naší středoškolačkou, vypadalo to, že TO měl. Pak totiž přišel do restaurace, kde jsme zrovna byli, měl rozepnutou košili, možná pár knoflíků nějak špatně zapnutej a celej dezorijentovanej. Já se z toho po.. Ale to, že prostě minulej rok, když byli deváťáci osmáci jako teď my, tak s tou holkou chodil a my teď už osmáci jsme a stále si nás skoro ani nevšimne. Tý vole ta blbá hraice Navíc se řiká, že je strašnej, ale strašnej sukničkář a nejhorší na tom je, že mě je to úplně jedno, prostě jemu nejde odolat. Já na něj prostě na těch zkouškách musela furt čumět a on o tom věděl. Jenže jedna moje kámoška, která je o rok MLADŠÍ než já mu řekla "ahoj" a tak se s ní trochu bavil, ale ona ho nechce.. jo no prostě ona ho nechce a baví se s ní a j tam srojim jak sloup, přihlouple se pochechtávám a koukám na něj.. Já to prostě s klukama neumim :( Ách jo.

Zajímavý bylo, že s náma jel autobusem domu, když bydlí tam.. Doufám, že nešel k nějaký středoškolačce twl..

A přišla jsem na ten důvod, proč jsem se tam tak netešila. Nevadilo mi to tam, vaděj mi ty návraty domů.. prostě tam to je tak úžasný a najednou se vrátíte na to debilní sídliště s tou debilní školou a ten debilní stereotyp je zase zpátky...:/

Teď jsme se trochu učila, zejtra 2 testy, večer koncert s flétnama, prostě narvaný. Nyní Československo má talent.
Ádios.

Music// Denis Lacho: Chcem ťa nájsť

31. října 2010 v 16:35 | T[e]rČulQa |  Songs

Odjezd na sborové, teda pardon - studijní soustředění

25. října 2010 v 18:45 | T[e]rČulQa |  My life
http://imm.io/media/1E/1E2Y.png
zdroj ~ honey <3

čÉééést.
Dnesk ve škole bych řekl celkem normálka. Dostala jsem tři 1 a máme nahlášeno asi 10 testů :( Dobrej byl basket, protože nás tam bylo málo a fakt jsme si zahráli :)

Zejtra jedu na soustředění se sborem, ale odpočinek jako prázdniny to moc nebude, protože budeme zpívat a ve volnym čase se budu muset učit, učit, učit :/ No jó.

Už jsem unavená a ještě si musim zabalit, naučit a připravit se na zejtra. tak se mějte. Zejtra už sem nepůjdu, protože máme výtvarku do 4 a v půl pátý už musim odjet. Takže se tu mějte, já se bohužel vrátim až v neděli. Po*raný prázdniny. A to jsme tam měli jet už dneska. Snad tam bude aspoň trochu zábava..

Ashley Tisdale//The Kinect for Xbox 360 Launch Party - 23. 10. 2010

25. října 2010 v 18:33 | T[e]rČulQa |  Miss Ashley Tisdale
...
 Ashley Tisdale se v sobotu večer objevila jako host na akci The Kinect for Xbox 360 Launch Party společne se svou sestrou Jennifer a kamarádem a kolegou Austinem Butlerem (Aliens in the Attic, Sharpay's Fabulous Adventures). Všichni tři se skutečně skvěle bavili. Ashley si dokonce vyzkoušela nový Xbox systém. Akce se konala v soukromé rezidenci v Beverly Hills.


Nejlepší vůně :-* :D

24. října 2010 v 12:58 | T[e]rČulQa |  My life
http://imm.io/media/1D/1Dge.png
zdroj ~ honey <3

AhOooj :-*
Včera odpoledne jsme byli na chvíli venku a pak jsem si dala domácí koláč a capucino <3 mmm.. Večer od sedmi jsme byl v tom divadle, hráli Lakomce. Bylo to úžasný! Fakt jako sranda, suprový prostě  :D Hodně se mi to líbilo a navíc jsme seděli na 1. balkoně ve druhý řade a ty dvě místa před náma byli úplně volný, takže luxusní výhled! :-* No a vedle mě seděl takovej týpek.. no nwm, bylo mu tak 20-25 a byl tam s přítelkyní, ale byl tak krásnej a pěkně voněl <33 ne ale přeju jim to s tou přítelkyní, stejně na mě už je moc starej :D slušelo jim to spolu <3

Mamka přinesla novej katalog AVON a určitě víte jak je ta reklama na voňavku od Fergie. No tak tam to nabízej a je tam ukázka a to tak nádherně voníí <33 mamka řikala, že teď to objednávat nebude, protože nepotřebuje a já taky ne, ale možná někdy určitě :) a objedná mi takovej broskvovej šampóóón.. to je vůně <33

Dneska se ještě budu muset učit :/ a doufám, že se stuhnu kouknout na Stmívání. Čuměla jsem na to v pátek večer, ale asi sem byla nějaká unavená, protože si to skoro nepamatuju :D
Tak zatím ciao.

Actualization [16:56]: Tak teď jsem koukala na to Stmívání. Měla jsem to půjčený od kámošky na DVD a je to fakt super filmek <33 A chci se vás zetat. Četl jste někdo i knížku? A jestli jo, je lepší než film a stojí za to si jí přečíst?? Děkuju :) Teď se půjdu ještě učit a možná se tu ještě stavíím :)

England is the best for me!

23. října 2010 v 11:02 | T[e]rČulQa |  My life
...
Hello!
Přemýšlela jsem nad nadpisem, tak se kouknu kolem sebe a na nástěnce vidim 2 fotečky z Anglie. Vzpomněla jsem si, jak jsme tam byli se školou minulej rok a jak to bylo úžasný.. V Lodnýně a těc další městečkách <33 Bylo to asi to nejlepší, co jsem kdy zažila. Ta naše rodina ve který jsme byli, malej Wiliam. Dokonalost. A víte co je fotečka nahoře v článku?? To jsem fotila já, když jsme byli v Anglii z našeho malýho pokojíčku v tý rodině. Taková typická, krásná ulice. Mmm.

Co se týče toho krystalu, co dělám na chemii, vypadá t zatim celkem dobře. Uvidíme :).

Ve čtvrtek jsem si lakovala nehty takovym lakem, co jsem dostala od kámošky. Chtěla jsem jí udělat radost :). No ten lak asi moc kvalitní neni, když jsem viděla jak to vypadá, tak jsem se zhrozila :D. Jsou tam takov modrý třpytky, který nejsou skoro vidět a velký srdíčka :D Teď už jsem si na to, ale zvykla a docela se mi to líbí ;).

Taky se zapojuju do takový soutěže s Milkou a vyhrajeme takovej plecháček :) <3.

Večer jdeme opět do divadla. Tentokrát, ale tady u nás v Liberci. Jdeme na Lakomce. Už se celkem těším :)*

Nečekali byste, jak vlastně vypadají deodoranty zevnitř

22. října 2010 v 15:12 | T[e]rČulQa |  My life
http://imm.io/media/1E/1EIK.png
zdroj ~ honey <3

Ciao :)*

Včera byl namáhavej den. Čeština, matika, děják, celkem pohodový hodiny :) Pak přišla ájina, a měli jsme psát test. Bohužel tam nebyla naše učitelka, takže jsme měli supla paní hudebnou jak jí řikaj kluci, a v pdstatě už všichni :D, což je zároveň i vedoucí sboru.
No a ona nám řekla, že ten test je pro paní učitelku velice důležitej a pak takový věci ať neopisujem atd. Dobrý. Rozdala ty testy a pak šla k jedný mý kámošce a začala jí tam vykládat věci o sboru. Ona totiž kámoška nemůže chodit na zkoušky, tak je s ní domluvená, že bude aspoň jezdit na ty soustřeďka a s náma na soutěže a tak. No my tam s ní jedeme o 2 dny dýl, protože nechceme zameškat školu a ona jí řekla, že se jí to vůbec nelíbí, že to před otcem nechtěla řikat, ale že si myslí, že by tam měla jet na cel soustřeďko, potom něco o tom, že tam jede hrozně málo lidí, což neni pravda, že se ruší Belgie a příští soustřeďko bude ve škole. Takže, za prvé to děsně přeháněla, zase jí něco přelítlo přes nos! A za druhé akorát obírala kámošku a nás všechny o čas na test. pak tak ještě začala něco žvanit a to už jí jeden polužák řekl: "No tak pardon, ale ticho, píšeme test!" Borec. :)

Pak další hodinu byla chemie, dělali jsme pokusy a měli jsme za úkol vytvořit: aerosol, suspenzi, emulci, kapalný roztok a pěnu. Tak jsme to nějak zvládli, a nejhorší bylo že na ten aerosol tam měli všichni nějaký spreje a deodoranty, takže učebna celá zasmrděná.. no když jsme ten deodorant stříkli do kádinky, tak z toho vznikla kapalná bublající látka, ale najedno to bylo úplně ledový! jen aby jste veděli, co si na sebe všichni stříkáme! :// :D

Nakonec byla hudebka, za 14 dní píšeme test. Z hudebky chápete to?? No já ne, kčemu nám to asi bude..?

Odpoledne byl sbor, kde nám Čechlajda to je další přezdívka pro hudebnou.. řekla úplně to samý co na anglině kámošce. Nůůůůda. Pak jsme zpívali, to je celkem fajn. Proto na ten sbor taky chodim. Kdyby mě nebavilo zpívat tak mě tam k hudebný a k těm nafoukanejm holkám nikdo nedostane! Jako parta je tam hrozná.

Pak jsem si skočila dát domu tašku a do půl sedmý disco-tance. Skoro nikdo tam nebyl a to už jen 3 tréninky a jedeme na soutěž. To jsem na to zvědavá, podle mě to neumíme dostatečně. No a protože tam teda nikdo nebyl, tak jsme si to parkrát zatancovali a hlavně si povídali :D.

Večer jsem se tu stavila, úkoly, Ordinace a chtěla jsem si číst povinnou četbu, ale byla sem děsně unavená, tak jsem místo toho šla spát..:D

No a dneska ráno od devíti. Nejdřiv matika, desetiminutovka -> pohodička ;) Pak dvě hodiny těláku, celkem dobrý, ale skoro všechny holky si tam povídaj o nějakejch "jejich věcech" a mě s toho samozřejmě úplně vynechávaj, a to i ty od kterejch to potřebuju nejmíň.. no aspoň teď vidim, kdo je opravdovej přítel.

Poslední zemák, opakování a ruština, testík a básnička a lehká látka :).

Béďo, že se nestydíš!

20. října 2010 v 18:31 | T[e]rČulQa |  My life
http://imm.io/media/1D/1DfJ.png
zdroj ~ honey <3

Hi!

Včera jsem byla v tom kině na Čarodějův učeň. Tak když jsme přišli do kina, koupili lístky, popcorn, usadili se a začal film, tak první překvapení -> filmy byl s titulkama. No nadšený jsme nebyli, ale dalo se to přežít. Ze začátku jak jsme byli zmatený z těch titulků, tak jsme trochu nestíhali, bylo toho nějak hrozně moc. Ale pak jsme si naštěstí zvykli a chytli se. Byl to krásnej film. Nejhezčí část, když byl s tou jeho holkou zavřenej v takový kleci, lítaly tam uměle vytvořený blesky a do toho písnička z minulého článku <33 jsem do ní teď úplně zamilovaná! Hlavně ta basa na začátku! Film určitě mOooc doporučuju :)

Today in school. Nejdřiv ajina, opakovali jsme máme si vybrat nějakou zami ze který budeme dělat projekt. Nějakej tip? Pak matika. Na příroďáku nejvíc sranda :D My teď bereme člověka, konkrétně kosti a máme tam takovýho kostlivce, kterej se jmenuje Béda. No a my přijdeme do třídy a Béďa má v puse cigáro ne? :D A potom během hodiny pád Bédi na jednu mou kámošku v první řadě. No kdyby tam nebyla a nechytila ho, tak by spadl na stůl a kosti by lítali všude :D :D A jeden mj spolužák během pádu prej takový: "Pozor Béďa!" :D Pak čeština a fyzika. Nakonec ruština, pomáhali jsme sedmákům, celkem dobrý. Po obědě (nějaká rejže) Vohryzek, s kámoškou jsme dodělávali paletu a začala jsem plechovku. Jsem docela zničená.

Taky jsem začala vyrábět krystal z vody a soli na chemii, tak jsem zvědavá jak to dopadne :D

Na zejtra se netěšim vůbec, protože píšeme z AJ test z celý lekce a na chemii děláme pokusy což mi připomíná, že si musim připravit ingredience, navíc mam pak ještě sbor a disco, takže ve škole skejsnu do půl sedmý. Sexy :/

Ještě Vám chci říct, že mě dost štvete, sem na blog jdete jen když Vás oběhnu a odpovídáte na moje komentáře, k článku komentář žádný, protože ho ani nečtete, případně jen malej úryvek. Samořejmě se najdou vyjímky, ale těch moc není! Jo a taky mě mrzí, že si u článku Co je dnes za den? nikdo kromě Katy, který moc děkuju, nevzpomněl, že mam svátek. Jako nechci aby jste si mysleli, že mi musí každej přát, jak ňáký rozmazlený holčičce, ale prostě mě to mrzí.. Aspoň vim, jak na tom uvás sem.. Proč to sem ale vůvec píšu, když vim, že si to stejně nepřečtete? Radši nic.

Music//One republic: Secrets

20. října 2010 v 18:30 | T[e]rČulQa |  Songs
Nejkrásnější song toto! <33 ale v tom filmu Čarodějův učeň to stejně mělo větší efekt :)


Název článku xD

19. října 2010 v 14:46 | T[e]rČulQa |  My life
Aloha°° Dneska ráno opět od 9. Zemák se studentkou, fajn. Čeština, diktát, sand bude 1. V matic měl bejt test, ale nebyl, což mě docela mrzí, protože jsem to uměla! Chemie jen opáčko, můžeme si za pomocnou známku vyrobit krystal a příští hodinu bude laborka a musíme si sehnat všechny potřebné věci.. ÚŽASNÝ! :// Pak na občance hOodně srandy :D Bavili jsme se o dospívání a určitě víte, jak kluci tohle téma milujou <3 :D K bědu povidlový knedlíky <3 Teď si udělám školu a další věci, a v 5 hodin odjezd do kiná.
ČAaauký :)
zdroj ~ LoO~ny.Lii

Aby jsme tam s nim zůstali..<3

18. října 2010 v 19:20 | T[e]rČulQa |  My life
http://imm.io/media/1D/1Dgw.png
 zdroj ~ honey <3

Ajoooj <3

Měla bych se učit, ale mam nutkání napsat článeček :). Víkend byl celkem fajn, v sobotu jsme byli u příbuznejch ;) a v neděli venku kolem přehrady s mamkou.

Dneska ve škole? Měla jsem od 9 :P. První 3 hodiny -> ČJ, M, AJ. Z ČJ jsme psali a kvůli jedný chybě už mam 2 :// Pak jsme měli mít F a DJ, ale u nás ve škole byli takoví šermíři a v tělocvičně nám hráli představení o třicetileté válce. Byli u vás taky někdy?? U nás už asi po čtvrtý :P :D

Taky jsme dostali papíry na soustředění na Alfonsce se sborem. No Čechlovská sbormistryně si z nás snad dělá p*del.. Píše to tam, jak kdybysme byli nějaký malí frackové a program máme nalinkovanej téměř minutu po minutě.. Včetně hygieny! No chápete to? Ani osprchovat se nemůžeme, kdy chceme.. Ale tak co, já jí na to se*u :D :D jo a já na to soustřeďko pojedu pravděpodobně až ve středu (normálně se jede v úterý), protože nechci zameškat školu a pak dopisovat a navííííc, ten kluk co se mi líbí mně a tý kámošce řekl, ať tam jedeme až dýl azůstaneme tady s niiiim <333 jééé!  <3 :)

Pak další papíry na lyžák, ale to je jen nějaký potvrzení. Jo a kámoška mi dala recept na takovou buchtu nebo co to je, tak se těšim až si to doma upečeme <3

Pak teda oběd *blivajz* :// Na basketu jsme hráli florbal.. no já vim zní to divně.. ale prostě jsme hráli florbal, aby jsme si taky vyzkoušeli něco jinýho. No a mě florbal tak nebaví!! :(

Na flétnách celkem dobrý. Dozvěděli jsme se, že příští týden budeme hrát v nemocnici pro starý lidi, tak jsme si přehráli všechn písničky. Snad bude vše OK.

Jo a zejtra jdu s kámoškou do kina na Čarodějův učeň. Už se moc těšíím <3

Doufám, že nebudeme zejtra nic psát jako.. no vlastně budem z matiky, ale doufám že z ničeho jinýho! Jsem teď straašně unavená, takže to vidim na vanu, pak na knížku (povinnnná četba bohžel ://) a posteeel. Mějte se <3

Co je dnes za den?

15. října 2010 v 17:36 | T[e]rČulQa |  My life
Čáues. V sobotu to v tom divadle bylo úžasný <33 Byli jsme v Praze na Carmen a byl tam jako živej cirkus, takže pravej lev, pokusy s ohněm.. božííí! V neděli jsem byla v lese a něco jsem nafotila, takže to proberu a nějaký povedený fotky vám sem pak možná dám.


Týden uběhl celkem rychle v návalu testů, úkolů a dalších neříjemností. V pondělí normálka, úterý jsme měli VV, kreslili jsme plechovku. Celkem se mi to podařilo a teď si zakládám portfólio. Středa.. no zjistila jsem, že se pořádně topim v AJ, no ave čtvrtek píšeme test.. sexy! Ve čtvrtek jsem zameškala hudebku, páč jsem šla k doktorce na prohlídku. Nesnášim doktory, ale zajímavý je, že až v poslední době. Njn. Naštěstí to proběhlo v pohodě.. No a dneska jsme měli pracovky s říďou a děláme ve dvojicíh ptačí budky. No víte jaká to je zábava zatloukat například hřebík?? :D Zkuste to! Už se těšim na výsledek, až to pověsíme na školní zahradu, ale ještě to musíme dodělat.


No a učitelka na zemák a na ruštinu dneska zase rozpálená jak něco a POPRVÉ za těch 8 let co chodim do školy jsem byla na chodbě. Ano vážení, já sem byla na chodbě za to, že jsem mluvila. WOW! No vždycky jsem o tom snila :D, ale neni to nic moc.. je tam zima a nuda a akorát zameškáváte zápisky a musíteto pak dodělávat.


No, co je dnes za den? Kdo si vzpomene??

Ashley Tisdale//Wet Republic Ultra Pool (tentokrát se Scottem) - 3. 10. 2010

11. října 2010 v 18:51 | T[e]rČulQa |  Miss Ashley Tisdale
...
Jak už víme y minulého článku, Ashley byla na akci Wet Republic Ultra Pool. Ale kromě kolegů z Hellcatts tam s ní byl také Scott s kterým tu Ashley také oslavovala svoje 25. narozeniny, které měla v červenci, jenže kvůli natáčení filmu Sharpay's Fabulous Adventure na oslavu neměla čas. Teď vám přináším paparazzi fotky z bazénu, kde Ash dovádí se Scottem. Měla krásné jednoduché plavky s prvky krajky, což je aktuální módní trend, takže to vychytala i z pohledu módních kritiků ;)


Pár se objevil i na oslavě 26. narozenin zpěvačky Avril Lavigne. Tady můžete také vídět Vanessu Hudgens, která si akci Wet Republic Ultra Pool a oslavu Avril také nenechala ujít.


Ashley Tisdale//Wet Republic Ultra Pool - 3. 10. 2010

10. října 2010 v 11:41 | T[e]rČulQa |  Miss Ashley Tisdale
...
Ash se v neděli spolu s jejími kolegy s Hellcats objevila na události Wet Republic Ultra Pool, která se konala v MGM Grand Hotel v Las Vegas. Zvolila jakési bílé pončo,které měla jen přes plavky a vypadala úžasně, stále se usmívala! Zde už jsou fotky s nádechem léta, které my tady jaksi postrádáme, takže tiše závidím..= Není divu, že si to pořádně užila.


Ashley je hned na začátku a řiká,že už narozeniny měla v červenci a že jí mrzí,že to neoslavila naplno se všemi jejími přáteli,protože v ten den natáčela...Chválí také bazén;)


Že bych se konečně uráčila napsat článek?

8. října 2010 v 19:58 | T[e]rČulQa |  My life

No wow! Musíte mě pochválit. Konečně vám tu píšu článek. Máte aspoň trochu radost?!
Takžé proč tu teď nejsem?? Já tu sem, ale nepíšu články ani nic jinýho. Prostě se sem kadej den juknu a pokud tady je nějaký komentář tak odpovím. No ale na nic víc holt není čas. Testy, testy, testy.. pálej to teď do ná celkem zostra :// Jenže teď mi to přišlo tak nějak líto a řekla jsem si, že bych vám napsat měla :).


Takže co se stalo od tý dobry co jsem se vrátila ze soustřeďka? No, bylo toho hodně. Minulej pátek jsme na pracovkách s ředitelem sázeli stromky. O víkenu byl u nás na návštěve brácha s jeho holkou Míšou. To byla hostina :D V úterý jsem byla s mamkou ve městě a mam kupu novej hadrůů. Hlavně ta jedna košile <33 Dneska jsem byla u kadeřnice. A zítra má kámoška oslavu, ale já tam nebudu protože jdu do divadla do Prahy na Carmen <3. Ale tam už se hrozně těšííím :)**

No a ještě s jednou věcí bych se vám měla pochlubit. Šíleně se mi líbí jeden klučina <3 od nás ze třídy. Problém je jen ten, že se líbí ještě 2 mějm kámoškám a ještě trochu 1 další. Ále tak co.


Nic jinýho už pro vás nemam. Nečekejte mě tu, ale pište komenty! Na ty já ráda odpovím <3