Srpen 2010

Na soustředění bezvadný.. až na velezradu!

28. srpna 2010 v 19:09 | T[e]rČulQa |  My life
...
ano, na fotce jsem já a jenom já a vlastně ani nevím, proč jí sem dávám...:D

 Ehm.. takže jak začít?? nejlepší bude "ahoj" :D před pár hodinami jsem přijela s bezvadnýho soustředění :) Přijeli jsme tam v neděli, zabydleli jsme se ;), měli jsme večeři a pak klábosení na pokoji . Druhý den → snídaně, trénink (tancujeme disco a nově charleston :), trenérka chce taky polku, ale to podle mýho do kupy už nedáme :(), oběd, pak volno, kvůli dětšti :/, večeře a klábosení :D. Třetí den vlastně to samé.., akorát místo volného odpoledne O_O jsme šli k takovejm lidem, kde jsme malovali na keramiku ;) a celkem hezký :). Další den až do oběda stejný :|, odpoledne jsme šli na Bramberk :) a s malou zacházkou přišli živí a zdraví ;) :D, od půl osmé navíc my starší byli na bowlingu . Dala jsem si Coco choco a hra začala :D. První hru jsem dala dobře první hod ;) a pak katastrofa :(. Druhou hru jsem dala brilantně první 3 hody :) a pak zase úpadek O_O. Co je tohle za prokletí??? :// Jinak jsme si to tam ale užili ;), ale potom odjela Martina :(, takže všichni takový zamlklí.. Pátý den opět snídaně, trénink, oběd, pak výlet na vodopády :). mělo být opékání buřtů, ale bylo hnusně :/, tak nám to opekli vevnitř ;)) No a celou dobu jsme předpokládali, že budeme strašit malí na stezce odvahy :) ;) :D, už rok jsme si to plánovali ;), trenérka proti tomu nic neměla :) a měli jsme s sebou dovezený věci, hodně věcí! :D No a velký holky nám řekli, že tam bohužel nikde neni vhodný místo :(, takže stezka nebude..:/ A přitom všude kolem nás byl les..O_O Jenže právě ve čtvrtek si od malejch holek půjčovali baterku >O<, řekli nám ať jdeme brzo spát a navíc jsme zaslechli i úryvky rozhovorů...:/ Takže to bylo jasný...x(( Kolem půlnoci nás vzbudili, že jdeme ven.. Ale jestli vám to nedochází, tak nikoliv strašit x/, ale chodit jako malý..xOx Byli jsme na ní tak nasraný, byli jsme na ní drzí! Jak nám něco takovýho mohli udělat ://, když to bylo celou dobu domluvený jinak? :( Museli jsme chodit sami x(. Já se tý stezky nebála, ale když jsme čekali než na nás přijde řada, přišel tam nějakej chlap z baráku ať neřveme O_O, nervozita ve mě stoupala :/ a o chvíli později přišli 3 opilci xOx. Dostala jsem hysterickej záchvat :///, protože věřte mi, že když jsme v noci někde a jsou kolem vás takovýhle "stvoření" >o_O< neni to nic příjemnýho. Když na mě přišla řada a šla jsem na stezku ://, to mi ani nijak nevadilo, ale počáteční šok ze zrady x/, chlápka O_O a opilců x( ve mě pořád byl. Navíc bylo bahno a tma jak v pr**li x( a když si človek vybral cestr trochu vedle..

Jdu a najednou cítím v celých botách vodu O_O. Jsou promočený skrz na skrz x/. To už je vážně v pr...xOx baf, baf, baf. Nezájem... hysterie vyvrcholila na konci stezky X_X.

Ponožky i boty mokrý jak ryby :/. Ráno žádná změna x_X. Fén je naštěstí dobrý přítel . S TĚMA, který nás z toho jednoduše VYŠKRTLI a řekli si, že jsme moc MALÍ a BLBÍ jsme ten den nechtěli mluvit :/. Zdendu si ale trenérka odvhytila, vyříkala si to s ní x/ a k nám čtyřem měla veřejnou přednášku o přestávce na tréninku O_O, takže akorát trapas x(. Nicméně jsme nakonec se všema udobřený..;), ale stejně jsme naštvaný..:// Kdo by nebyl..:( Po obědě nám ten den dala naštěstí volno, a my jsme spali . Večer byla díza  a tam už bylo naštěstí všechno dobrý ;), takže šťastný konec :). Taky jsme dostávali odměny za úklid pokojů ;). My byli sice poslední :D, ale cena u všech stejna, takže co?? :D Dnes jsme si zbalili, ještě pobavili a po vynikajícím řízečku  jeli domů. Takže až na ten "incident" to bylo fakt dobrý :).

Soustředění s tancovánim <3

21. srpna 2010 v 19:57 | T[e]rČulQa |  My life
...
Ahooojký xD. Jak se máte?? Já fajné :). Dneska jsem byla s mamkou na výletě na zámku Hrubý Rohozec ;). Bylo krásně, takže se to vydařilo <3. Jinak jak říká názec článku, zítra odjíždim na soustředění s tancovánim <3. Už se strašně těším ;), jedeme na 6 dní, takže se vrátíme v sobotu. Doufám, že si to užijéém :). Zítra ráno tu asi ještě budu. Tak jó, papec :D.

Actualization 22.8. [10:35]: Ještě jsem vám neřekla, že jsem byla v pátek odpoledne ještě ve městě <3 a mam nový tílko, mikču a takový čepice, který stáli jen 18 ,- Kč :D a vše úplně božííí :). Jinak včera jsem koukala na Troju a byl to dokonalej film <3.

Zapojte se:

Ashley Tisdale//venku ve Vancouveru - 18.8. 2010

21. srpna 2010 v 19:50 | T[e]rČulQa |  Miss Ashley Tisdale
...
Konečně se objevily nějaké nové fotky! Ash ještě pořád natáčí ve Vancouveru, kde ji taky po delší době zachytili foťáky paparrazzi, jak čeká na svou matku Lisu po tréninku. Byla jednoduše sportovně oblečená, ale to tričko se mi na ní moc líbí ;)

zdroj ~ www

Na houbách

20. srpna 2010 v 14:21 | T[e]rČulQa |  My life
...
Ahojíík :). Od tý doby, co jsem s vrátila z Chorvatska <3 se stali různý věci. Byla jsem s holkama ve městě :P, venku, byla u nás teta s bratrancema ;), byla jsem na večeři s bráchou a Míšou :P a tak :). No a dneska jsem byla s tátou na houbách :D a našli jsme půl koše za hodinu :P. To si myslim, že je celkem slušný :). A co podnikáte teď vy?? :D

Music//Hayley Williams a B.o.B: Airplanes

19. srpna 2010 v 10:55 | T[e]rČulQa |  Songs
Luxusní song :-*


Baška Voda?? Luxus!

13. srpna 2010 v 22:46 | T[e]rČulQa |  My life
Čusík busík, tak jsem od čtvrteční půlnoci opět doma. Kdo neví, tak jsem byla... v Chorvatsku s tátou, tetou a sestřenicema Májou a Kájou. Cesta v autě celou noc teda nic moc, ale nebylo to tak hrozný. Když jsme přijeli do Bašky Vody, začali jsme hledat ubytování. Bylo tam pár hrůz, jako například děsivěj pokoj se smradlavym majitelem.. Ale nakonec jsme našli místo, které na nás čekalo. Vila (obr. 1), od které jsme k moři, do města a zpět museli sice chodit po 177 schodech (obr.2), ale s velkou terasou a luxusním  výhledem na moře (obr.3)

Musíte to tady beze mě přežít..:) :D

4. srpna 2010 v 12:25 | T[e]rČulQa |  My life
Čauky. Dneska vás ani moc nepotěším, protože zase odjíždim. Tentokrát s tátou, sestřenicema a tetou do Chorvatska do letoviska Baška Voda. Pojedeme dnes v 6 hodin večer autem celou noc. To se určitě kráásně vyspíme. *Ironie* No, ale jinak se tam těším, snad se vše vydaří. Vracim se za tejden ve středu nebo ve čtvrtek. Určitě to tu přežijete. Mějte se, čaues.

Jo, a tohle je diplomek od Misz Janiszky Moc děkuju, je úžanej
...

Řetězáček//tak různě :D

4. srpna 2010 v 12:08 | T[e]rČulQa |  Řetězáčky
 • spaní x bdění * spaní
 • matika x čeština * matika
 • sobota x pátek * pátek
 • učitel x učitelka * učitelka
 • hudba x výtvarné umění * hudba!
 • léto x zima * asi tak nějak nastejno :)*
 • moře x hory * moře
 • rohlík x chleba * to nwm :D
 • lízátko x čokoláda * čokošká ♥
 • šaty x kalhoty * kalhoty
 • láska x přátelství * to je těžký...
 • růžová x černá * růžová
 • ohňostroj x duha * ohňostroj :))
 • hořčice x kečup x tatarka * kečup
 • být bohatý x být oblíbený * asi bohatý ::D

Vzkaz pro četníky! :D

2. srpna 2010 v 17:37 | T[e]rČulQa |  My life
Ahojky, teď jsem u bratranců, který půjdou po prázdninách do 2. třídy doma a hrajeme jednu hru, kde nás honěj četníci a prohráli jsme a oni jim chtěj napsat vzkaz.. prostě těm virtuálnim četníkům.. no tak to chtěj napsat sem. Takže četníci, jestli to čtete dávejte si pozor!

"Příště na vás vyplázneme jazyk"
"Dávejte si na nás bacha!"
"Bojte se nás!"
"Vy jste mimina, my jsme obři!!"
"Příště vám spadne vajíčko na hlavu"

Tak si z toho vemte ponaučení, četníci.

Actualization [19:47]: Temto článek berte z rezervou, psala jsem ho na přání bratranců. Radši si přečtěte článek níže..

Máte mě domá :)*

1. srpna 2010 v 22:15 | T[e]rČulQa |  My life
..
  
Ahojký, tak jsem doma. Bylo to bezvadný. Bydleli jsme v hotelu Perla v pokoji č. 12 s hydro-masážní vanou. Mmmm..

První den jsme dojeli parní lokomotivou na úzkokolejce do Malého Ratmítova a odtud "Jindrovou stezkou" zpět do Jindřichova Hradce. Bylo psáno, že je to asi 11km, ale my si myslíme, že to bylo tak 16km. Zpočátku to vypadalo, jako příjemná procházka kolem vody, ale pak  to začalo bejt zarostlý, začalo tam bejt bahno, měli jsme hlad, nebylo moc hezky a strašně se to táhlo. Do cíle jsme dorazili až ve 3hodiny. Dali jsme si polívku a pizzu a relaxovali na hotelu...

Druhý den jsme jeli na Červenou Lhotu. Tam to je fakt nádherný. Byla super průvodkyně. Akorát restaurace nic moc. Např. tam měli obyčejnou bramborovou kaši a kuřecím stehnem a do jidelníko lístku napsali "Kuřecí paličky s bramborovým pyré.

Třetí den jsme byli v Telči. Nejprve na rozhledně Oslednice. Telč je opravdu nádherné město, stejně jako zámek i věž. V zámku africký sál s vycpanejma zvířatama.. Jo! Obídek v restauraci Švejk.

Čtvrtý den na hradě Landštejn. Bylo to dobrý, luxusní výhled! Nemám co dodat.

Pátý den Dačice, město kde vynalezli kostku cukru. Škoda, že pršelo, ale jinak zámeček, museum, věž i park nádherný.

Šestý den vyhrazený na Jindřichův Hradec. Je to opravdu krásné město, vyplatí se tam zajet podívat. Mají tam výbornou jadranskou zmrzlinu, kterou prodávaj samotní italové a dělaj srandičky. Zámek, věž a museum (hlavně Krýzovy jesličky!!) boží.

Tak myslím, že se to celkem vydařilo.