Červenec 2010

Už zase tu nebudu :P

24. července 2010 v 17:42 | T[e]rČulQa |  My life
...
Ahojky. Tak já už zase jedu pryč. Tenhle článek píšu už po druhý, protože náš milý blog.cz stávkuje, a to mě dosti štve. Takže jedu s mamkou do Jindřichova Hradce. Skoro každej den půjdeme na nějaký zámek, takže jsem zvědavá. Doufám, že nám vyjde počasí. Vracíme se opět v neděli, ale kdyby bylo ošklivo, tak možná i dřív. Martinko, ty moje zlato, my si určitě napíšeme že? Tak si užijte druhou polovinu prázdnin, mějte se. Tak ju, papá.

Loďká :P

22. července 2010 v 21:02 | T[e]rČulQa |  My life
Ahojký. Tak už jsem doma. Bylo to bestovní. Vevnitř jsme teda měli dost malej prostor na spaní, ale dalo se to přežít. Prostě jsme tak různě jezdili a vždycky jsme se zastavili někde na hrad, na pláž, do restaurace a tak. Byli jsme na Zvíkově a na Orlíku a je to tam krásný. hlavně teda Orlík. Byly tam teda vedra děsný, ale vodička luxus. Zelená, ale jen trošku naštěstí, takže jsme se mohli koupat. Dneska než jsme odjeli, jsme se ještě byli podívat na tý Orlický přehradě. Prostě to bylo super. Nevim co bych k tomu ještě napsala, klidně se ptejte. Zatim papa.

Shrek: Zvonec a konec

19. července 2010 v 16:34 | T[e]rČulQa |  My life
zdroj ~ já, T[e]rČulQa

Ahojký. Takže včera jsem byla na to Shrekovi. Měli jsme jít na to ve 3D v 16:45, jene to už měli vyprodaný.. Tak jsme na to šli až od 17:30, ale nebylo to 3D. Ale zase tolik to nevadilo. Bylo to fajn, zcela doporučuju.. Nejlepšíí, když tam plánovali revoluci a měli tam takovou mapu s postavičkama a Fiona na něco ukazuje a říká: "Co je tohle?" a jeden zlobr nevinně odpoví: "Můj stánek s plackami" No museli byste to vidět. Fakt sranda. Akorát škoda, že to je poslední díl.  Určitě na to běžte!!

Actualization [20:31]: Jen vám ještě rychle píšu, že zejtra brzo ráno odjíždim ke strejdovi na loď, takže tu nebudu. Prostě to pochopte.. Ty zbytečnosti ať si mě nemažete, vynecháte z kontrol atd. sem psát nebudu, je to samozřejmost.. když si mě vymažete váš problém. Tak se tu mějte. A komentujte v přechozím článku ty avatary pls. Čauký ve čtvrtek (tady na blogu, vlastně až v pátek).

My graphic//avatary z filmu Shrek: Zvonec a konec

19. července 2010 v 16:21 | T[e]rČulQa |  My graphic
No, musim se pochválit :D Tohle je moje první taková sada avatarů.. Líběj se mi :) co vám?? Varuju vás, používejte zdroj!

Music//Olga Lounová a Xindl X: Láska v housce

18. července 2010 v 12:43 | T[e]rČulQa |  Songs
Luxusní song..:) ale naše verze se mi asi líbí trochu víc :D jukněte se tady ;)


Slavnosti Ještědu

17. července 2010 v 18:54 | T[e]rČulQa |  My life

Čauky.
Dneska jsme byli na Slavnostech Ještědu.
Byla tam s náma ještě i moje nej kámoška.
Chvíli jsme čekali doleyellowchick.jpg a tam byl takovej bufet,
stoly a židle, a my jsme tam jedli svojí nektarinku.
A Péťa tam trochu ukápla na tu židl692i (byli to jen takový plastikový)
a on hned: "Co tady kapeš, to si utři..l třeba trikem, nebo čim chceš"Amo a Pucky, minha cadela
Ona řekla: "Tak pardon no.." a on: "To je nápad sedat si s tim sem"angry-2.gif image by Salisko
Debil..pixel


Nahoru jsme vyjeli lanovkoui_0714.gif image by Salisko.
Chvíli byli nahořeBouncing bunny, kde byla módní přehlídka.
Pak jsme šli do restaurace na Pláních692, jenže měli zavřenothawake-1.gif image by Salisko,
kvůli svatbě..90.gif image by Salisko, tak jsme si aspoň koupili menší občerstvní
v kiosku naproti..Pixels
Pak jsme sešli zase dolů, dali si nanuk a chvíli tam byli.
Bezva denpixel.

Koupaliště Sluníčko

16. července 2010 v 17:57 | T[e]rČulQa |  My life
..

Dneska jsem byla teda na tom koupališti.
Nakonec jsme byli jen dvě.
Bylo to úúúžasný!
Bylo tam pár kluků o rok starší než my,
ale nějak si nás nevšímali, až
ke konci trošku.

Ashley Tisdale//na večeři s kolegy z Hellcats - 13. 7. 2010

15. července 2010 v 18:59 | T[e]rČulQa |  Miss Ashley Tisdale
...
Ashley se, jak se předpokládalo, v LA dlouhou dobu nezdržela a opět odletěla natáčet Hellcats do Vancouveru v Canadě, kde už na ní ostatní kolegové a herci čekali. V úterý už tedy byla opět zpátky a na uvítanou si nejspíš zašla s Aly Michalkou a Robbiem Jonesem na večeři. Byla nenamalovaná, ale i přesto jí ta přirozenost slušela ;) Měla zajímavé sandálky a tričko s Marilyn Monroe O_O


Nálada se zlepšila :)

14. července 2010 v 21:56 | T[e]rČulQa |  My life
Ahojký. To zateplování je fakt hrůůůza. Furt tady pobíhaj nějaký chlapi, a já musim bejt zavřená u sebe a nemůžu skoro ani na záchod90.gif image by Salisko.

××

Ale teď už mam fajn náladu. Byli jsme s kámoškama venku a potom musela jedna domu a s tou druhou jsme točili videa atd. Jukněte na muj facebook. Zejtra jdu s nima a ještě s dalšíma na koupaliště Sluníčko, Už se těšim. Tak zatim zdarec.

Actualization 15.7. [10:05]: Tak na koupák nakonec nejdeme, protože je zataženo, ale kolem jedný půjdeme ven. Zateplování pokračuje, ale už je tu jen jeden zedník, takže pohodička.

tak TAKHLE jsme včera blbly!


Zateplování.. grrr O_O

14. července 2010 v 8:53 | T[e]rČulQa |  My life
Hello <3


Jak už jsem několikrát psala, zateplujou nám barák, a je to strašnej rambajs. Dneska nám dělaj balkonfuck.gif image by Salisko, takže teď je to úplně vybouraný. Kvůli tomu jsem se ráno vzbudila už v 7. Rychle jsem si došla do koupelny, a do kuchyně, vzala snídani a celou dobu byla v mym pokoji a nikdo o mě nevěděl. Pak přišel teda táta a on jako prej: "Ty už seš vzhůru jo?" No ne asi, když to dělá takovej hlukhaha.gif image by Salisko. Dneska asi půjdu s holkama do města nebo možná do bazénu.. Doufám, že to vyjde, protože bych nerada seděla celej den doma.

V pondělí tu byla fakt luxusní návštěvka, moc díky <3
...

Řetězáček//já, já, já, jenom já :D

14. července 2010 v 8:18 | T[e]rČulQa |  Řetězáčky
Tvé slabosti: jídlo :D, Harry Potter (knížky!), krásní kluci ♥
Jak podle tebe vypadá perfektní pizza: jako v tý reklamě :D
Cíl, kterého chceš dosáhnout tento rok: zbavit se starostí..♥
Nejčastěji používaná fráze na ICQ: jj, nn, njn, aha :D
První myšlenka, když se probudíš: sem nějaká unavená :D
Co se ti na sobě nejvíc líbí: vlasy, možná ty oči :)
Kdy chodíš spát: jak kdy ;)

Ashley Tisdale//se Scottem venku - 11.7. 2010

13. července 2010 v 20:02 | T[e]rČulQa |  Miss Ashley Tisdale
...
Přidávám fotky z nedělního odpoledne, kdy byla Ashley viděna jak odchází ze svého domu s Maui v náručí. Poté si se Scottem zašli do Urth Caffe a zamířili do studia ve West Hollywoodu. Vypadali opravdu sladce jak se drželi za ruce a smáli se ;) Vypadali velice spokojeně :) Na sobě měla dlouhou sukni a bílý topík, trošku zajímavá volba, ale určitě to nebylo na škodu ;))


Kam to se mnou spěje?

13. července 2010 v 11:55 | T[e]rČulQa |  My life
...
Ahoj. Jak se máme? u mě takový neutrál. Každý den jezdíme na přehradu, ale mě to tam zase tolik nebaví, protože tam jsou jen moji 2 bratranci, kteří choděj do 1. třídy a pak samý dospělí.. Navíc teď nejsem úplně v pořádku, snad se to zlepší.. Často teď vzpomínám na okamžiky, které se staly téměř přesně před rokem. Jeden kluk z naší třídy mě zval do kina a já nešla. Proč? Hlavně ze strachu, kvůli rodičům. Nevim jestli se mi až tak moc nelíbil, ale dneska bych prostě rodičům řekla nějakej výmysl a šla bych. Kdybych tenkrát šla, možná by teď bylo všechno jinak, ale svou šanci jsem promarnila. Taky to od něj ale nebylo fér, že jsem jen odmítla pozvání a on se hned naštval a všechno skončilo. Teda né, ža by vůbec něco začalo. No, ale to už je teď jedno. Teď už plácám. Tak si užívejte prázdnin a mě koukejte přát ať se všechno urovná! Ciao.

Actualization [12:17]: Ještě jsem vám zapomněla říct, že jsem dneska vůbec, ale vůbec nemohla spát, protože mi bylo vedro a navíc mě strašně bolely nohy a nevěděla jsem jak si mam lehnout.. a kvůli tomu, že jsem si nainstalovala icq7 se mi smazala celá předchozí historie, takže jsem se na to pozvání do kina (viz článek) ani nemohla znova podívat. Senzace!

Actualization [13:33]: Před chvílí jsem přišla s tátou z restaurace, dala jsem si zapečenej řízek s hranolkama. Luxus. A díky tý nejúžasnější blogový holčině na světě - Strašáákovi <3 už mam tu historii nainstalvanou zpátky, tak si to můžu přečít. Jipijájé! Děkuju ti moc, moc moc! Co za to chceš??

Téma týdne//facebook

12. července 2010 v 20:55 | T[e]rČulQa |  My life
Čauky, je tu 1. téma týdne. Nebudu to asi dělat každý týde, ale prostě když se mi to bude líbit. Až jich tady bude víc možná udělám speciální rubriku. Tak jdem na to..
...
Facebook? Podle mě celosvětové šílenství. Je tam téměř každý. A já? Ano, já jsem tam taky (hledej šmudlo). Je to takový deníček všech, ve skutečnosti pěkná trapárna. Ne, předchozí věta nejsou má slova, ale slova jedné holky, kterou mám v přátelích a před pár dny tohle napsala do statusu. Je to pravda. Dobré je to v tom, že lidé, kteří se často nevídají, mohou být spolu v kontaktu. Novinky, které bych se jinak dozvěděla až buhvíkdy vím hned! Ale jinak.. kolikrát už jsem uvažovala, že skončím, ale prostě se tam dozvídám informace o kterých bych jinak nevěděla. Sama o sobě tam toho moc nepřidávám, spíše koukám, co přidávají ostatní. Vadí mi, že se někteří lidé kamarádí na facebooku a pak ve skutečnosti si řeknou třeba jen: "Ahoj". Na druhou stranu, ale sdílení fotek, videíí a dalších informací nemusí být vždy jen drbárna, ale dost užitečná věc. Jde jen o názor člověka. Podle mě není facebook špatný, ale ani úplně dobrý. Toť vše.

Jaký je váš názor na facebook?

Desing//0.6

12. července 2010 v 13:04 | T[e]rČulQa |  Desingy
Náhled:


Můj názor: tenhle desing jsem vyhrála v soutěži u >>>>KiKuShKýýý a je prostě úplně božíí.. léto jak vyšítý :] děkuju moc zlato <3
Doba trvání: 12.7. 2010 - 13.9. 2010

Ashley Tisdale//odchází ze studia, kde fotila nový photoshoot - 10.7. 2010

12. července 2010 v 10:41 | T[e]rČulQa |  Miss Ashley Tisdale
...
Jak Ashley psala o focení shootu pro Seventeen, tak se již objevily fotky z její odchodu ze studia, kde máme možnost zahlédnout i její babičku, což je vskutku noblesní dáma ;) Ash měla na sobě opravu odvážný model, který se mi sice nelíbí jako ty dva předešlé, ale má v sobě určitou šťávu a je fajn, že zkombinovala výraznější barvy ;) Palec nahoru za odvahu =P


Avatary//summer

12. července 2010 v 10:11 | T[e]rČulQa |  Avataryzdroj ~ Maybelline

Music//Ben Cristovao: Give me some more

11. července 2010 v 12:34 | T[e]rČulQa |  Songs
Je super, asi si koupím jeho CD <3


Ashley Tisdale//Andy LeCompte Salon - 9. 7. 2010

10. července 2010 v 13:20 | T[e]rČulQa |  Miss Ashley Tisdale
...
Sláva,že jsou nové fotky!=D Včera Ashley opět zašla do kadeřnického salonu v BH. Zde jsou její fotky z příjezdu kdy měla vlasy ještě stažené do copu a v ruce nesla iPad ve velmi luxusním pouzdru od Louise Vuittona. Měla opět krásný outift, ale o tom až níže, kde je lépe vidět ;)


Navíc tu mám ještě videjko ;))
Šílené, opravdu jak se na ní vrhaj a kříčí:One more!=D Musí to bejt celkem otravný fakt =/ Proto jí celkem obdivuju, že se většinou směje na ně ještě... já bych je asi přetáhla =D

_____________________________________________________________________

Ze salonu už Ashl odcházela jako vyměněná, protože si opět nechala prodloužit vlasy,což mě neskutečně těší, ale uvidíme jak dlouho jí to vydrží. Ten outfit se snad ani nedá popsat!=D Má sklony spíš k momentálně oblíbenému western stylu jak si můžeme všimnout podle střapců na kabelce a kozačkám. Ash se také nebála odhalit dekolt a její vypracované bříško;) Jak se tato originální módní kreace líbí vám?=))


zdroj ~ www

Ashley Tisdale//zpátky v LA - 8.7. 2010

10. července 2010 v 11:41 | T[e]rČulQa |  Miss Ashley Tisdale
...
Konečně jí máme zpátky! Včera odpoledne byla Ash viděna jak vystupuje ze svého auta a míří kam jinam než do tělocvičny samozřejmě.V ruce měla její milované kafe a také telefonovala.Její outfit byl sporotvní jako vždy. Druhé fotky jsou z její cesty do studia v LA.

_______________________________________________________________________

Jako třešničku na závěr mám pro vás fotky když Ash včera odcházela z kadeřnictví Andyho LeCompte, kde si nechala upravit a soudě podle délky vlasů na fotkách, také zastřihnout vlasy. Měla zajímavý model na sobě, ale tu jakousi tuniku co měla na sobě musím pochválit ;)) Originalita se taky cení=P


Na přehradě

9. července 2010 v 19:35 | T[e]rČulQa |  My life
Čau bobánci.
Dneska odpoledne jsme jeli do Jablonce k bratrancům.
Koupali jsme se na přehradě.
Jen tak jsem s nima blbla,
pak přišel táta s občerstvením a
plavali jsme do dálky na takový odpočívadlo.
Docela kus, makačka.
Bylo to fajné.
Zdarec.

Animace//Rawr <3

9. července 2010 v 11:54 | T[e]rČulQa |  Animace
zdroj ~ www

Řetězáček//dlouhej jak žirafí krk :D

8. července 2010 v 21:49 | T[e]rČulQa |  Řetězáčky
CO BYL TVŮJ..:
1. Poslední nápoj = šťávička :D
2. Poslední telefonní hovor = omg, mobil píše, že s tátou :D
3. Poslední SMSka = od kámošek <3
4. Poslední písnička,kterou si poslouchala = tohle u Yo^^
5. Naposled co si plakal = nevzpomínám si konkrétně, ale zase tak dlouho to nebude, já brečim furt..

UŽ JSI NĚKDY:
6. Šel na rande s někým dvakrát = ne
7. Byl nevěrný = ne
8. Někoho políbil a litoval toho = ne
9. Ztratil něco zvláštního = co je tím myšleno? nevím
10. Byl sklesly,smutny = ne asi twl..
11. Byl opily a zvracel = ne!

Nechce někdo pokecat?? :D

8. července 2010 v 20:35 | T[e]rČulQa |  My life
Čauký,
dneska jsem byla s mamkou na výletě v Jizerkách,
postupně stěhuju věci do mýho pokoje, protože se malovalo a moc toho tu zatim není,
zateplujou nám barák, bude to super, ale ten průběh.. hrůůůza!

Diplomek od Rousie ♥
...
..nadpis platí..

Music//Usher: OMG

8. července 2010 v 9:58 | T[e]rČulQa |  Songs

Music//Jason Derulo: Whatcha say

7. července 2010 v 13:22 | T[e]rČulQa |  Songs
Miluju ten song, prostě božíí <3


Music//Lady Gaga: Alejandro

6. července 2010 v 11:39 | T[e]rČulQa |  Songs
Písnička je fantastická :)) ale ten klip takovej podivnej O_O prostě Gaga no..:D


T[e]rČulQa se vám vrátila ♥

5. července 2010 v 12:42 | T[e]rČulQa |  My life
...
Ahojkýý. Tak jsem doma z Itálie. Bylo to tam krásný. Neděle ubytování v hotelu Baia Azzura v pokoji 330, pondělí u moře, úterý Liparské ostrovy [celkem fajn, nejdřív projití prvního ostrova, na druhém syrném ostrové - pěknej smrad - koupání na pláži s černý pískem], středa ochutnávka medů v místní včelařství [mňam] výlet na Etnu [zimičkáá, vyjeli jsme nahoru lanovkou, božíí], čtvrtek a pátek strávenej sice u moře, ale né moc koupání [připlavali odpadky, a co horší medůzy - aůů], ale také městečko Taormina, kam jsme vyjeli lanovkou [krásné obchůdky, překrásné město], sobota moře [medůzy pryč, rozloučení s mořem..] neděle opět Taormina [nakoupení posledních suvenýrů atd.], potom odlet. Jestli máte nějaké dotazy, klidně se ptejte, ráda vám odpovím. Jinak včera když jsme přijeli, táta mi ukázel vymalovanej a s novym kobercem pokojíček [je to boží, úplně nová místnost!]