Květen 2010

Zamčená ve škole X_X

31. května 2010 v 19:29 | T[e]rČulQa |  My life
...
No zdarec! Dneska u mě prostě den.. no nevim jak to nazvat. Ve škole nuda k smrti.. Potom po obědě jsem si dělala s kámošky srandu ať jde se mnou na basket, že se budou zacvičovat nováčci, protože ona bude příští rok chodit. Ale jako nešla, ale slyšela to jiná kámoška a tak jako řekla že tam půjde, že se aspoň uleje z doučování atd. tak si to domluvila s mamkou i s učitelkou, jenže my jsme si jen dělali srandu - žádný zacvičování nebylo. No a tak tam šla a řekli jsme učitelovi jako že si to jednou zkusí. No pak byla flétna. A pak zase jiná kámoška mi nabídla, že mě vyprovodí. No a tak jsme šli zadnim vchodem, protože její mamka tam mívá cvičení, ale dneska tam nebyla protože byly venku opejkat buřty. No a tak jsme šli a tam jsou jako dvoje dveře. A my jsme prošli těma prvníma a ty druhý byly zamčený, jenže ty první se mezi tim zavřeli a my jsme nemohli ven. Jako křičeli jsme, zvonili jsme ale nikde nikdo. A když sem tam někdo prošel, tak prostě vůbec nešel na pomoc. Tady je vidět jak jsou lidi laskavý! Byli jsme tam asi 45 minut a pak naštěstí přišla její mamka. To byl zážitek twl!

Chá chá! :D

30. května 2010 v 18:30 | T[e]rČulQa |  My life
...
Ahojíík. Já mám takové štěstí. Po obědě jsme šli navštívit sestřenku, která měla narozeniny. Byla tam taková menší oslávka. No a táta měl nějakej poukaz do Kenvela a tak jsme tam s ní jeli vybrat nějaký hadry. No a tak jsme vybíraly a vybíraly a i já jsem si mohla nakonec něco vybrat. Takže jsem na tom krásně vydělala. Každá jsme si vzala tričko a pak jsme viděly, že tam maj ve slevě tílka - 1 za 49,- Kč. Takže jsme si každá vzaly. Takže úplně best. Pak jsme jeli ještě na chvíli k nim a domůů. Ach jo, ale jakmile si vzpomenu na to, že zejtra zase do školy, tak se mi dělá špatně.. Ale budu se pokoušet a bych si tim nezkazila náladu! Tak zatim čauky.

vaše neobvykle dobře naladěná, školu nenávidějící T[e]rČa

My graphic//avatar a blend s Ke$hou

30. května 2010 v 13:04 | T[e]rČulQa |  My graphic
Tak jsem něco chtěla udělat do challenge, sice je to nic moc, ale tak aspoň něco ;)


...

Avatary//plyšáčci ♥

30. května 2010 v 11:43 | T[e]rČulQa |  Avatary

zdroj ~ www

Celodeňák ♥

29. května 2010 v 19:40 | T[e]rČulQa |  My life
...
Ahojky, Teprve před chvíli jsem se vrátila domu. Od 10 hodin jsem pryč! Byly jsme s mamkou na celodeňáku. Na rozhledně Kopanina, potom taky na obídku v Myslivecké chatě, na zřícenině hradu Frýdštejn a nakonec v cukrárně. Bylo to super, ušli jsme asi 10 km. A co vy, jak prožíváte víkend?

Co se jinam nevešlo//Harry Potter - loutky :D

28. května 2010 v 15:36 | T[e]rČulQa |  Co se jinam nevešlo
To je hustýý :D Zkoukněte do konce!!


Dopadlo to tak, jak to dopadlo ;)

27. května 2010 v 14:24 | T[e]rČulQa |  My life
...
Ahojda, tak před chvílí jsem se vrátila z Archimediády. A jaké to bylo?? Dost těžky.. nejdřiv jsme dostali test na 20 otázek: A B C D. Tak něco jsem počítala, něco jsem tipla. Pak byla chvíli pauza a dostali jsme 2 úlohy. Nejdřiv jsem na to koukalas otevřenou pusou, ale pak mi to začalo docházet a nějak jsem to zvládla. Naše učitelka byla v porotě a když představovali porotce a my jsme jim tleskali, tak jako všichní učitelé jen takovej nudnej potlesk a my na tu naší úplně jako nejvíc řvali. Tak vypadalo, že měla radost a když pak rozdávala bonbonký tak nám dala o 5 víc. Ha. Ale byli tam strašně hezký kluci, do kterech bych v životě netipovala, že budou ve fyzikální olympiádě. No když jsme to dopsali, dali nám správný řešení a v tom testu mam z 20 otázek 7 chyb, což bych řekla, že je celkem dobrý a v těch úlohách, to mam tak nějak jak kdy, to už je na nich jak to ohodnotěj. Abych byla úspěšnej řešitel musim mít 14 bodů, což si myslim teda že bude, ale jako nějaký významný úmístění  ne.. Ale mě to nevadí, aspoň jsem to zkusila.

S kámoškou nám ujel bus a tak jsme šli domu pěšky, a měli jsme štěstí, protože nás těsně minula bouřka, schovali jsme se u nás a pak jsme šli do školy na oběd. Měla bych jít na sbor, ale mam dnešek omluvenej tak na to seru. Večer půjdu akorát na disco. Tak čáo.

A je to tady!

26. května 2010 v 18:31 | T[e]rČulQa |  My life
Ahoj. Jak prožíváte tento týden?? U mě celkem normálka, akorát mě šíleně sere jedna holka! Jinak už zejtra jdu na tu fyzikální olympiádu! Musíte mi držet palce, protože fyzika neni muj obor! Teď si zkoušim nějaký úlohy a moc to teda nejde.. No ale tak aspoň se uleju ze školy. Tak jo, to je asi vše jen jsem vám chěta říct že mi MUSÍTE držet palce. Spoléhám na vás. Čaau

Jinak Lady.NikyS* připravila zajímavou soutěž do které sem mimochodem přihlášená i já , takže kdyby se někdo chtěla zapojit, vše najdete tady:


Music//Sterling Knight: What you mean to me

26. května 2010 v 17:19 | T[e]rČulQa |  Songs
Souhlasím S Ronnie, je taková upřímná :) A já žeru ten jeho úasměv ♥


My graphic//blend s Miley

25. května 2010 v 15:16 | T[e]rČulQa |  My graphic
No jo no, já na tu grafiku teď pěkně kašlu. A je to vidět, ten blend je fakt nic moc.. prostě jsem vyšla ze cviku.. No tak snad v tom VGS nevypadnu hned v 1. kole xD


Zemřel Petr Muk ;(

24. května 2010 v 18:15 | T[e]rČulQa |  My life

Ahoj. Oznamuju smutnou zprávu.. zemřel Petr Muk. Pravděpodobně to byla sebevražda, protože než ho dnes ráno našli, byl někde v baru a popíjel. Mně to je teda velice líto, protože byl podle mě úžasný zpěvák. Njn takovej je život.. Jinak nahoře je píseň Stín katedrál, kterou zazpíval. Jinak ohledně mě, ve škole normál, na basketu to nebylo nejhorší, ale protože byla kámoška nemocná, musela sem bejt furt ve dvojici s učitelem.. Pak jsem měla ještě flétnu a když jsem přišla domu byla tady šílená bouřka a pěkně jsem zmokla! dozvěděla jsem se tuhle smutnou zprávu..

Music//Sterling Knight a Brandon Smith: Shades

23. května 2010 v 14:46 | T[e]rČulQa |  Songs
Bezvadná ;) ♥


Ashley Tisdale//trailer na Hellcats

23. května 2010 v 14:45 | T[e]rČulQa |  Miss Ashley Tisdale
Už se objevil trailer na hellcats, kde Ashley hraje. Vypadá to fakt dobře! Už se moc těším :)


Sterling Knight.. ach, můj Sterling Knight ♥

23. května 2010 v 11:59 | T[e]rČulQa |  My life
...
Ahojky. K tomu nadpisu. Ráno jsem se koukala na film Rande s hvězdou kámoška mi ho pučila na DVD a mě se Sterling líbil už předtim, ale v tom filmu.. no prostě muck. Je to takové momentální šílenství, ale dokonce se mi o něm zdálo to sem radši psát nebudu.. Prostě je úúžasnej. Ale v seriálu Sonny ve velkém světě ho nesnášim, ale tam nesnášim nikoho, protože je ten seriál úděsnej!! Dneska jsme měli jít na výlet, ale je hnusně, takže z toho nic nebude.. no ale aspoň jsem mohla koukat na ten filmíík. A co vy, jak prožíváte neděli??

Ashley Tisdale//InStyle

22. května 2010 v 17:48 | T[e]rČulQa |  Miss Ashley Tisdale
...
Včera to bylo potvrzeno v E!News a dnes už jsou scany!Ashley se objevila v časopisu InStyle a to přesněji v rubrice o domech celebrit a právě v červnovém vydání nám ukázala ten svůj konečně i zevnitř!Photoshoot je nejspíš starší,vzhledem k Ashleyině barvě vlasů,ale i tak jsou to skvělé fotky!Ashley nám dala možnost náhlédnout do jejího maxi šatníku a mnohem víc!


Actualization 23.5. [12:23]:  U jedné holčiny - www jsem našla překlad, je to docela zajímavé :) Pod celým článkem :)


Info ohledně affs!

22. května 2010 v 11:25 | T[e]rČulQa |  News
...
Více info tady

Je mi to líto, ale musim definitivně zakročit. Nevím proč bych měla mít affs který prostě mě ničim nazaujali, neobíhaj a podobně. Takže tamto minulý byl spíš jen takovej začátek a teď to udělám pořádně. Jenom připomínám, že naprostou většinu affs mažu kvůli neaktivnímu blogu.

Mažu:

Anna* - už dlouho nebyla na svém blogu, ani u mě, po pravdě řečeno mě její blog ani předtím nějak moc nebavil.. sice má úžasnou grafiku, ale podle mě by neměl být blog jen o grafice a sem tam nějaké my life

AsDeeN - na blogu je aktivní minimálně, a ty články mě moc nebavěj číst.. píše krásné příběhy, ale chtělo by to nějaký oživení.. na můj blog také skoro nechodí..

Blondýnka ♥ - tak s tou jsem sice affs jen krátce bych řekla, ale není na svém blogu ani na mém sice psala, že má teď něaké problémy atd., ale už je to opravdu přes měsíc ale kdyby se vrátila, možná bych jí vzala zpátky

~*CaRoLiNe*~ - asi měsíc není na svém blogu, neobíhá, napíše jednou dvakrát za měsíc, většinou prosbu o hlas.. takhle si spřátelování nepředstavuji..

*LuCík< - ty články mě taky nějak moc nebavěj, ale o to by až zas tak nešlo, ale opravdu skoro nechodí ke mě a na svém blogu je velice málo aktivní..

MiSs>CherinQa^^ - podle mě je super holčina, ale dlouho není aktivní na svém blogu a na mym byla asi tak jednou..

NeVer_Angie* - tak ta byla opravdu hodně na hranici, ale nakonec jsem se rozhodla že jí vymažu.. píše sice na blog spousta informací o Harrym Potterovi což mě zajímá a sem tam deník, ale u mě moc není a taky bych neřekla, že to je to pravý ořechový...

P!nQy GirL* - s tou jsem affs sice opravdu jen chvíli, ale jak vidím na blogu od té doby napsala asi 3 články a u mě byla asi jednou...

~°Werda°~  - týhle holčiny je mi hodně líto, protože jsme byly affs už na mém starém blogu a byla to fakt zlatííčko, jenže už je déle jak měsíc neaktivní na svém blogu a nenapsala žádnou informaci, nemá pozastaveno, neobíhá, prostě nic.. Takže jí mažu, ale kdyby se vrátila, určitě jí ráda zase vezmu zpátky

Takže, teď když už jsou timhle vymazánim , mi zbylo affs jen pár, ale zato jsou opravdová zlatíčka . Myslim, že teď už dlouho nic takovýho nebude.

Jinak uvažuju o něčem jako jsou zkušební affs. Byl by to princip takový, že bych s někym spřátelila a nejprve by byl ve zkušebních affs a třeba po týdnu, bych udělala vyhodnocení, jestli bude doopravdy mé affs nebo ne.. Myslíte, že je to dobrý nápad??

Jinak ostatní affs se kdyžtak zkontrolujte v seznamu tady, kdyby bylo něco v nepořádku → napište

Ashley Tisdale//The CW Network Upfront 2010 After Party - 20.5. 2010

22. května 2010 v 10:32 | T[e]rČulQa |  Miss Ashley Tisdale

...

Toto jsou fotky, jak Ash odchází s matkou z hotelu v New Yorku.

_______________________________________________________________________

A tady už After Party k akci The CW Network Upfront 2010! Konala se v restauraci Abe & Arthur's v New Yorku. Myslím,že tenhle "look'' je opravdu náádherný. Konečně jsme se dočkali Ashley v něčem luxusnějším;)) Vypadala opravdu nádherně<3 Společnost jí dělali Aly s AJ, která přišla svou sestru také podpořit.


Ovečka Shaun xD

22. května 2010 v 10:13 | T[e]rČulQa |  My life
...
Zdarec. Jak se máte?? Já celkem fajn. Ráno jsem vstávala asi v 8 ale vzhůru už jsem byla v 7.. Ani nevim proč jsem se probudila. Ještě se mi sice nechtělo vstávat, ale měla jsem strašnej hlad.. tak jsem vstát musela. Udělala jsem si snídani a v televizi jsem to různě přepínala a pak jsem koukala na ovečku Shaun a Zprávičky. Ovečka Shaun je prostě nej!! Jinak dneska žádný plány, takže ještě uvidim co budu dělat..

Skvělá véča ♥

21. května 2010 v 20:23 | T[e]rČulQa |  My life
...
Čauky. Jak se máte?? Já teď docela dobře. Ve škole pohoda. A asi v 6 hodin jsme šli s tátou, bráchou Tomem a jeho holkou Míšou na večeři. Tomáš má teď týden novou práci, a tak táta prohlásil, že to je poslední, co mu zaplatí. Tom je obvykle sice takovej nemluvnej, ale dneska se rozmluvil. Povídal hlavně o tý nový práci. A Míša taky super. Oni byli na koncertě Black eyed peas a prej to byla fakt bezvadná show! A taky, že tam zpívali chvilku i jednotlivě a Fergie by se mohla živit i solo, pak ten hlavní černoch dobrej, te druhej černoch takovej slabší, ale zase dělal dobrý gymnastický prvky a ten běloch slabota. Byli jsme v restauraci U Medvěda a dala jsem si kurecí plátek hawai s hranolkama a výborný! Teď koukám na Bylo nás pět. Tak čégo!

Actualization [20:37]:  Ježiš.. úplně jsem zapomněla.. na véču i zpět už jsme jeli novým autíčkem kdo neví, ukrádli nám auto.. a je fakt úžasný.. Byla to strašně výhodná koupě a má super nějaký nový funkce

Actualization [20:44]:  Jo a ještě něco.. Dneska tak šíleně pršelo! Po takovejch schodech co vedou z hřiště jakoby k nám úplnej vodopád.. Ale pak se to projasnilo a obloha byla úplně přenádherná

Ashley Tisdale//v New York City - 20.5. 2010

21. května 2010 v 13:14 | T[e]rČulQa |  Miss Ashley Tisdale
...
Včerejší ráno ještě před CW akcí si Ash také zašla nakoupit a to do Channelu! Nejspíš šaty nebo boty na akci.

_______________________________________________________________________

Fotky Ashley a Aly jak přijeli na CW akci.Obě se poslušně vyfotily a zapózovali;)

_______________________________________________________________________

Ashley se spolu s její kolegyní z Hellcats, Aly Michalkou zúčastnili akce The 2010 CW Network Upfront. Byla tam tak např. Katy Perry a nemohli chybět ani ostatní kolegové a herci z Hellcats. Ashley zvolila opět trend tohoto jara,šaty s květovaným vzorem a lusuními podpatky a zazářila!

_______________________________________________________________________

Paparrazzi si na Ash počíhali i u hotelu,takže tu máme i dvě fotky z jejího příjezdu na hotel.

_______________________________________________________________________

A ještě pár fotek jak odjíždí z hotelu v New Yorku a měla překvapivě na sobě brýle! Ale slušelo jí to jako vždy=)


Ashley Tisdale//cetsa do NYC - 19.5. 2010

21. května 2010 v 12:51 | T[e]rČulQa |  Miss Ashley Tisdale
...
Tak máme tu očekávané fotky a není jich málo! První várku tvoří fotky Ash, když odcházela ze svého domu v Toluca Lake. Měla skvělý outfit tvořený luxusní kabelkou a rockerskými prvky jako třeba kožená vestička ;) Moc se mi líbí, jak to sladila celé dohromady, tak netradičně =)

_______________________________________________________________________

Poté ve stejný den byla viděna jak odchází z domu jejích rodičů. Předpokládám,že se byla rozloučit se svým tátou a pak společně s mamkou Lisou, která jí jako obvykle doprovázela, odjeli na letiště.

_______________________________________________________________________

A zde už jsou fotky přímo z letiště, kde čekali na svůj let do New Yorku =)


zdroj ~ www

On theme//korály

20. května 2010 v 19:55 | T[e]rČulQa |  On theme

Ashley Tisdale//odchází z restaurace - 18.5. 2010

19. května 2010 v 16:39 | T[e]rČulQa |  Miss Ashley Tisdale
...
Ashley se Scottem včera večer zašli oslavit oficiální zařazení Hellcats do programu CW do restaurace Beso v Hollywoodu,kterou vlastní herečka Eva Longoria, mimochodem ;) Vypadali opravdu nadšeně,což se nedivím.Actualization 20.5. [19:22]:  Hele, teď jsem našla i video z toho dne! No mně by z těch novinářů jeblo! Ale je vidět, že Ash i Scott to berou s humorem :D


Ashley Tisdale//cesta na trénink - 18.5. 2010

19. května 2010 v 16:28 | T[e]rČulQa |  Miss Ashley Tisdale
...
Včera byla Ashley spatřena když přicházela na pravidelný trénink do tělocvičny v Equinoxu v západním Hollywoodu. Stejně jako minule při venčení Maui, se ani teď neměla náladu fotit a tak si obličej zakrývala kabelkou Puma.Na sobě měla sportovní oblečení a moc jí to slušelo :)


Pro dnešek čau! :D

18. května 2010 v 16:59 | T[e]rČulQa |  My life
...
Vim že je takový divný, že jsem sem dneska nenapsala žádnej článek a píšu čau, ale byla sem hodně na ostatních blogách tad. Jinak affs, připravte se že bude definitivní promazávání a zůstanou jen ti, který mam fakt ráda.. ještě si to musim promysle, ale už to mam celkem promyšlený.. tak si na mě dávejte bacha! A teď už konečně čau!

Ashley Tisdale//venčení Maui - 16. 5. 2010

17. května 2010 v 18:27 | T[e]rČulQa |  Miss Ashley Tisdale

...

Ráno byla Ash viděna jak se prochází po okolí a přitom držela na rukách Maui. Podle mě jí byla vyvenčit. Měla na sobě domácí oblečení, ale stejně vypadala skvěle! Pravděpodomě šla ven a když si vyšimla fotografů, rychle se schovala za Maui. A zcela jí chápu! Taky by mě štvalo, kdyby mě na každym kroku otravovali paparazzi, a Maui to podle jejího úžasného výrazu vůbec nevadí! :D :)


Víkend

16. května 2010 v 18:40 | T[e]rČulQa |  My life
...
Ahojky, tak se zase ozývám. Víkend byl celkem normální.. Včera jsem si přetřizovala šatník, a už asi 4 poličky mam suprově srovnaný a přetřízený.. Nevěřili byste kolik se toho dává pryč! To jsou hromady věcí! Dneska jsem začala číst ,,Harry Potter a Fénixův řád" a byli jsme s mamkou v botanický. A co vy, jakej byl víkend?

Music//Miley Cyrus: Can't Be Tamed

16. května 2010 v 14:30 | T[e]rČulQa |  Songs
Tak tohle bych do Miley nikdy netipovala xD Ale je úžasná!


Music//Lady Gaga a Beynoce: Telephone

15. května 2010 v 17:12 | T[e]rČulQa |  Songs
Tohle je taky další pecka :) Je to oficiální  verze. To jak to znáte z TV začíná asi ve 2:50. Už je ale taková ohraná :(


Ashley Tisdale//venku v LA s Mikaylou a maminkou - 14.5. 2010

15. května 2010 v 13:53 | T[e]rČulQa |  Miss Ashley Tisdale
...Včera měla Ashley na programu další zkoušku kostýmů pro Sharpay a tak společně s rodinkou zamířila do kostymérny v severním Hollywoodu. Kromě maminky Lisy,která jí též doprovázela měla s sebou i Maui a nového člena rodiny - Mikaylu! Obě vypadaly krásně a Ash to s dětmi nejspíš opravdu umí ;) Mikayla je vážně sladké mimčo=) =D


Městečko ♥

14. května 2010 v 19:55 | T[e]rČulQa |  My life
Ahojík lidičky. Po dloouhý době mam fakt super náladu. Dneska odpoledne jsem byla s mamkou ve městě. Nejdřiv ke kadeřnici.. Sice my to jen zkrátila tak jak to bylo předtim, ale stejně super. Pak jsme šli do Gatu podívat se na plavky. Mam dvoje takový krááásný. Zejtra vám sem dám fotkyjestli chcete?? Potom v knihkupectví jsem si koupila knížku Harryho Pottera 5. Pak jsme se ještě jukli do NewYorkeru a tak. Nakonec jsme nakoupili a jeli domůů. A ja proběhl pátek u vás??

Actualization 15.5. [10:36]:  Tady jsou ty fotky. Jak se líbí??

...
...

Koncert

13. května 2010 v 19:33 | T[e]rČulQa |  My life
 Ahuuj. Jak se máte?? U mě tak nějak nijak. Dneska ve škole pohodička.

|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]

K obědu jsme měli 2 jídla: špagety a hamburger. A s kámoškou jsme se nemohli rozhodnout co si dáme, tak jsme se domluvili, že kámoška si dá jedno a já druhý a rozdělíme se. Jenže kámošce odpadla hodina, takže šla dřív na oběd, a já měla samozřejmě ty špagety... Jedna kámoška zatííčko, my sice dala kousek, ale ono to bylo tak dobrýýý! No tak já sem prostě žrout mno.. co já kvůli jídlo neudělám.

|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]

Ve tři jsme měli se sborem sraz v divadle a v pět začínal koncert.  Samozžejmě Čechlajda (sbormistryně) to s náma skoro nenacvičila a když po nás zpívali jako host Vrabčáci z Jablonce, který se před nedávnem vrátili ze soutěže v Belgii, byl to podstatnej rozdííl! Oni zpíívaj tak náádherně. Ale byla to sranda.

|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]

Dasvidáňa (to je počeštěnej ruskej pozdrav)


Ukradli nám auto :(

11. května 2010 v 17:41 | T[e]rČulQa |  My life
 
zdroj ~ www

Ahoj. Ve škole dneska celkem dobrý. Na Aj za mnou přišel táta, abych mu dala klíče, že si je zapomněl. Pak já jsem normálně byla ve škole, k obídku buchtičky se šodo. Pak jsem šla ke kámošce a volám tátovi, aby šel domu, protože jsem neměla ty klíče. A on, že nám ukradli auto. Přišel domu, chystal se na ryby, šel pro auto a vono nikde. Už to nahlásil na policii a řeší se to. Jeden chlap z nějakýho sousedního baráku to má nakamerovaný, ale neni tam skoro nic vidět, takže pochybuju, že to bude policii k něčemu. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Jinak když jsem přišla od kámošky, dělala jsem projekt z AJ a nebylo to zase tak hrozné jak jsem předpokládlala.

Ashley Tisdale//na večeři na Den matek - 9. 5. 2010

10. května 2010 v 17:54 | T[e]rČulQa |  Miss Ashley Tisdale
...
Včera, jak jistě víte byl Den matek. No a tento den neobešel ani Ash. Ashley byla se svými rodiči, taktéž se Scottem a kamarádkou Casey Weiant v restauraci zvané Tra Di Noi v Malibu. Zdá se mi zvláštní, že nepřišli i rodiče Scotta. Ashley vypadala luxusně, ostatně jak jinak :D.


Ashley Tisdale//krásný den v Malibu - 8. 5. 2010

10. května 2010 v 17:37 | T[e]rČulQa |  Miss Ashley Tisdale
Ashley Tisdale byla viděna v sobotu, jak si užívá krásný slunečný den se svým přítelem Scottem Speerem. Pár si zešel na zmrzlinu a na nákupy v Malibu. Ashley měla náádherné oblečení ♥


zdroj ~ www

Proseč

9. května 2010 v 20:39 | T[e]rČulQa |  My life
...
Ahoooj. Dneska jsme šli do Jablonce za bratrancema a dědou a měli jsme takovou menší oslávku jeho narozenin. Cestou k nim jsme se stavili na rozhledně Proseč a bylo to tam fakt moc hezký. Navíc v Jablonci je teď taková dráha a parčik na kolečkový brusle ještě jako s hřištěma a je to tam fakt úžasný.. určo tam někdy zajdu! Bratranci jsou v 1. třídě a dostali počítač a už jsou úplný maniaci! Hrůůza! Tak jo papec.

Music//Rihanna: Rude boy

9. května 2010 v 11:00 | T[e]rČulQa |  Songs
Nějak se mi zalíbila :) Je úžasná!


Dohráno...

8. května 2010 v 17:39 | T[e]rČulQa |  My life
...
Čauky, tak jak je? My jsme dneska donahrávaly to CD. Jsem tak šťastná, že už tam nemusíme zejtra! Jinak dalo nám to zabrat, ale nebylo to zase tak hrozný. A jak u vás co jste dneska prováděli?? a co dáte zejtra mámám ke dni matek?? já mam vyrobený takový přáníčko. Snad bude pokojená!

Slohová práve aneb moje sestřenice

7. května 2010 v 14:20 | T[e]rČulQa |  My life
  || www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"] || www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"] || www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]
zdroj ~ www

Ahojky jak se máte? u mě bylo dopoledne báječný, ale tohleto moje bájo od 16 hodin skončí. Víte, normálně bych byla ráda, že je pátek jenže my budeme celej víkend nahrávat CD s flétnama.. začínáme dnes. Navíc to má učitelka pěkně blbě zorganizovaný.. to je na dlouho. Doufám, že aspoň neděli nám nechá volnou! No jinak to dopoledne jsme psali dvě hodiny sloh a psala jsem o mé sestřenici a jsem s tim spokojená, pěkně jsem jí tam vychválila! Muj soused psal o mý kámošce a to bylo fakt vtipný prej: ,, Ze Zdeničky už se stává dospělá žena a od tý doby co ji znám se vůbec nezměnila" hej tak z toho nemůžu.. Z testu z Aj jsem dostala 1 pottrženou. Jupíí. Teď nám tady opravovali televizi, a když jsme museli odsunovat nábytek kvůli nějakejm kabelům a viděla jsem ten bordel v těch skříních a tak nějak celkově, tak jsem se rozhodla, že pokud možno VŠECHNO přetřídím a ukecám rodice na novej pokojík. Doufám, že dřív něbo později (spíš dřív!) dovolí.. Takže držte mi palce:
  • aby to nahrávání bylo co nejkratší
  • abych rodiče ukecala k novýmu pokoji
Tak jo zdarec

Ashley Tisdale//Photoshoot Stephan Pick (2009)

7. května 2010 v 14:07 | T[e]rČulQa |  Miss Ashley Tisdale

Objevili se nové poměrně dlouho očekávané fotografie Ashley Tisdale z photoshootu, který byl nafocený španělským fotografem Stephanem Pickem v roku 2009. Photoshoot úplně jiný nádech a ta atsmoféra španělského venkova je tam společně s Ashley perfektně zachycena! Pokud by Ash přestalo bavit hraní nebo zpěv může se bez výčitek dát na dráhu profesionální modelky ;) =D Musím uznat, že toto je jeden z nejlepších photoshootů Ashley.


zdroj ~ www a www

Já a fyzikální olympiáda?? Asi jsem se zbláznila! 0_0

6. května 2010 v 16:53 | T[e]rČulQa |  My life
...
Ahojky tak jak je? U mě dneska celkem fajn den. Na fyzice nám učitelka řekla, že má málo lidí do fyzikální olympiády a že udělá test a kdo bude mít dobrej výsledek tak tam půjde. Skoro všechno jsem tipovala, protože jsem na fyziku skoro levá (úplně ne, poslední dobou mam jedničky) No a pak na příroďáku řikala ty co měli jedničky a který tam určitě půjdou. Mezi nima jsem nebyla. A pak byly 2kaři a teď řekla mě a já úplně: ,,Co?" Myslela jsem že to budu mít celý blbě tak 3-5 bodů a já jich měla 14! (z 20) a ona se mě zeptala jestli chci jít na tu olympiádu a já jsem nechtěla, ale kámoška, která byla mezi těma 1kářema se na mě tak podívala, tak jsem řekla, že to zkusim. Bože ale já to nezvládnu. Je to nějak koncem května, tak to sem pak ještě napíšu, ale musíte mi držet palce! To je pro dnešek vše. Papa.

Music//Sterling Knight: Hero

5. května 2010 v 17:42 | T[e]rČulQa |  Songs
Tahle se mi od něj líbí snad ještě víc! On je božíí ♥


Ashley Tisdale//se Scottem venku v Malibu - 2.5. 2010

4. května 2010 v 20:28 | T[e]rČulQa |  Miss Ashley Tisdale
2.5. 2010 - procházka se Scottem
Neděle je bezmála nudný a odpočinkový den a to platí i ve slunné Californii. Proto Ashley se svým přítelem Scottem vyrazila na procházku po Malibu osvěžit se zmrzlinou a nakoupit něco málo v obchodě Country Mart, jak už zmínila na svém Twitteru. Ten outfit jí sluší i když je poměrně jednoduchý, ale ty boty se mi nelíbí... zato měla krásnou tašku ;)

__________________________________________________________________

2.5. 2010 - na pláži se Scottem
Jak můžeme vidět z novějších fotek, které se zrovna objevily, Ash a Scott zamířily později na pláž, kde si užívaly sluníčka a odpočinku. Ash měla jednoduché černé plavky a po delší době můžeme opět vidět její tetování <3


zdroj ~ www

Music//Selena Gomez: Naturally

4. května 2010 v 15:20 | T[e]rČulQa |  Songs
Skvělej song ♥


Upadla jsem do bezvědomí..xD

3. května 2010 v 18:10 | T[e]rČulQa |  My life
...
Ahojda, dneska byl celkem fajn den. Nejvííc o velký přestávce! Jsme šli s kámoškou na záchod a motalo se tam nějak strašně moc lidí a pak už to bylo dobrý a já prej na kámošku : "Co se stalo??" A ona: "No nejdřiv si tady byla, pak ne a pak zase jo" a já na to: "No já já to viděla tak, že jsme stáli u dveří, pak jsem upadla do bezvědomí a pak jsem slyšela někoho něco řikat" ne a pak takovej výgeb a furt něco. Z poslední hodiny jsme šli s kámoškou o 10 minut dřív a z basketem jsme jeli do bazénu. Bylo to fajn, ale pak jsme museli ještě na zkoušku s flétnama. Jsem celkem zmožená, ale byl to fajn den!

Byteček ♥

2. května 2010 v 16:09 | T[e]rČulQa |  My life
...
Ahojíík. Dopoledne jsem měla tu zkoušku a bylo to dlouhý, ale přežila jsem to! Jinak to Rande s hvězdou jsem si stáhla, ale jde mi jenom zvuk a ne obraz, takže kdyby jste někdo věděl jak to zpravit a nebo nějakou jinou stránku kde to stáhnout, tak mi pls písněte. Odpoledne jsme jeli s tátou, babičkou a dědou za bráchou a jeho holkou do jejich novýho bytu a maj to tam náádherný. Hezčí, než kdyby byli v Jak se staví sen! Prostě úžasný. Dali jsme si tam chlebíčky, ale táta se zase chtěl dívat na fotbal, tak jsme asi po hodině už museli domu. Tak jo. Papa

Ashley Tisdale//se Scottem venku v Toluca Lake - 1.5. 2010

2. května 2010 v 15:54 | T[e]rČulQa |  Miss Ashley Tisdale
...
Když v Californii je nádherné slunečné počasí, tak naše zamilovaná dvojce Scott a Ashley si vycházejí na procházku ven. Chvíli se procházeli po okolí a při tom se drželi za ruku.
How sweet.


zdroj ~ www

Rande s hvězdou?? ne!

1. května 2010 v 19:39 | T[e]rČulQa |  My life
...
Čau lidi. Jsem pěkně naštvaná. Dneska jsem se chtěla na Disney Channel dívat na Rande s hvězdou, jenže ten program nfunguje → furt to přeskakuje, blbne zvuk, nebo se to vůbec nezapne. Takže mam po filmu. Nevíte kde by se dal zdarma stáhnout?? Jinak zejtra mam od 9 zkoušku s flétnou, protože budeme příští tejden nahrávat CD. Vůůbec se netěšim. Tak jo to je teď vše. Papec.

Avatary//mix celebrit

1. května 2010 v 14:10 | T[e]rČulQa |  Avatary
|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"] || www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"] || www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]
|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz" class="center"]
|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"] || www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"] || www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]
|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz" class="center"] || www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"] || www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"] || www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]
|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz" class="center"]
|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"] || www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"] || www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]

zdroj ~ www

Promazávání affs!

1. května 2010 v 13:46 | T[e]rČulQa |  News
...
Ahojda. Mám tu takovou menší novinku. Do teď když mi affs nevyhovovalo jsem ho smazala hned bez jakéhokoliv připomenutí (nebojte byly to zatiom asi jen 3 lidi!), ale řekla jsem si že to je celkem nefér. Já affs moc nemažu, ale jednou začas se to udělat musí takže to teď budu dělat, tak že to napíšu sem koho mažu a důvod. Pokud někdo zruší blog samozřejmě mažu automaticky! A dneska je tu první várka těch co mažu.

Takže mažu:

F I Z Z Y ^^ - sice má teď pozastaveno, ale ani předtím skoro vůbec nechodila a když jsem k ní přišla já, tak ty články mě nijak nezaujali a kolikrát jsem nevěděla ani co napsat

~Slečná Károlína z Trumpetova~ - má pozastaveno a vypadá, že nemá moc v úmyslu se vracet, navíc ani předtím mě ty články nijak zvlášť nezaujali a navíc psala, že jí je jedno, jestli jí affs vymažou, takže mažu

Dnes to jsou 2 lidi, ale hrozí to řadě dalších, jen upozorňuju! Ostatní zatím zůstávají, kdyžtak si zkontrulujte jestli jste v seznamu tady, kdyby bylo něco v nepořádku → napište. Zatim zdarec.